Twoje wesele? Najlepsze ever!

Potrzebujesz nie tylko wyjątkowej muzyki, ale przede wszystkim niezapomnianego show, którego uczestnicy są odpowiednio (czyli z klasą i dobrym gustem) zaangażowani do wspólnej zabawy!

6 głównych punktów programu

1.

KLIMAT

Zgodnie z najnowszymi trendami związanymi z ociepleniem klimatu, tworzę przyjacielską atmosferę, w której każdy dobrze się czuje.

2.

HUMOR

Dzięki swobodnej konferansjerce przemieniam imprezy w żywiołowe wydarzenia. Program objęty dożywotnią gwarancją „Absolutne Zero Żenujących Żartów”.

3.

PLAN

Dobry plan to podstawa. A najlepszy to taki, który jest zrealizowany! Dlatego zawsze spełniam te założenia, które ustalamy przed weselem.

4.

MARZENIA

Spełniam muzyczne życzenia pary Młodej i Gości. Często łączę światy, o których nie śniło się filozofom!

5.

KOMFORT

Przez cały czas utrzymuję ze wszystkimi dobry kontakt. System wczesnego powiadamiania informuje mnie na bieżąco o reakcjach Pary Młodej i Gości.

6.

ZAANGAŻOWANIE

Włączam suwaki zaangażowania na maksa. Miksuję energię ze świeżymi pomysłami. W ten sposób przygotowany koktajl przyspiesza rytmiczne ruchy nóg i wpływa na rozciąganie mięśni twarzy odpowiedzialnych za uśmiech!

Jak wygląda współpraca ze mną?

 • KROK 1

  Nawiązujemy kontakt

  Czekam na wiadomość od Was (mail, telefon, Facebook, formularz kontaktowy, przekaz telepatyczny).

 • KROK 2

  Weryfikuję termin

  Wpisuję termin Waszego wesela do swojego kalendarza. Im wcześniej skontaktujecie się ze mną, tym lepiej!

  KROK 2

 • KROK 3

  Spotykamy się

  Poznajemy się bliżej podczas spotkania. To moment, kiedy przedstawiam ofertę, odpowiadam na wszystkie pytania i wspólnie ustalamy najważniejsze założenia dotyczące imprezy.

 • KROK 4

  Podpisujemy umowę

  Dzięki umowie macie 100% pewności, że termin będzie dla Was zarezerwowany.

  KROK 4

 • KROK 5

  Wysyłam formularz weselny

  Miesiąc przed weselem otrzymujecie ode mnie formularz, w którym ustalamy najważniejsze informacje potrzebne do poprowadzenia wesela.

 • KROK 6

  Bawimy się na weselu!

  Z Waszej strony to już wszystko! Teraz jedyne co Wam zostaje, to doskonała zabawa!

  KROK 6

Zarezerwuj termin

Tak się składa, że rok ma tylko 365 dni, a czasami 366. A DJ Szanowny jest tylko jeden, choć czasem może się wydawać, że to niemożliwe… W każdym razie zajrzyj do kalendarza i jak najszybciej zarezerwuj termin. Zaklepane to zaklepane!