Możesz mi wierzyć na słowo.
Możesz sprawdzić, co o mnie mówią moi klienci.
Możesz mieć pewność, że wybierzesz dobrze.

Michał Kozłowski
Michał Kozłowski
2023-10-01
Od wesela minęły już ponad 3 miesiące, a my dalej w szoku, jak doskonale Paweł je poprowadził 😄 Było wszystko, na czym nam zależało: charyzma, panowanie nad imprezą i przede wszystkim ogromna KLASA. To trzeba podkreślić. Wszystkie zabawy i oczepiny poprowadził ze smakiem, ukracał przyśpiewki, których chcieliśmy uniknąć i zadowolił muzycznie wszystkich gości, co nam wydawało się niewykonalne 😄 Do tego jest świetnie zorganizowany, dzięki czemu przed weselem o nic nie musieliśmy się martwić. Goście bawili się świetnie, o czym wnioskujemy z zajętości parkietu, opinii po weselu i zapytań "dajcie namiary na tego DJa, był świetny" 😄 Paweł, nigdy Ci się nie wydziękujemy za nasze wesele. I już na początku wesela mówiliśmy do siebie: nie wyobrażamy sobie innego człowieka na Twoim miejscu. Agnieszka&Michał
Aleksandra Król
Aleksandra Król
2023-09-14
Paweł to jest DJ pierwsza klasa 🏆! Nie mogliśmy lepiej trafić, wiedzieliśmy to już po naszym pierwszym spotkaniu, a każda kolejna rozmowa z nim tylko nas w tym utwierdzała. Mogliśmy liczyć na jego wsparcie we wszystkim i dzięki temu ani przez chwile nie byliśmy zestresowani weselem. Paweł dał z siebie 150% , zarażał dookoła humorem i pozytywną energią, w nienachalny sposób angażował gości do zabawy. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni i będziemy polecać Pawła każdemu, bo chętnie pobawilibyśmy się na kolejnym weselu z jego udziałem, tym razem jako goście 😁
Marlena Kamińska
Marlena Kamińska
2023-09-12
Paweł super osoba, świetne podejście do każdego i niesamowite wyczucie. Wszyscy goście byli zachwyceni muzyką, prowadzeniem wesela, zabawami ☺️ Polecam serdecznie każdemu!
Ada Gałuszka
Ada Gałuszka
2023-09-03
Paweł rewelacyjnie poprowadził nasze wesele, jesteśmy bardzo zadowoleni. Super kontakt z gośćmi, trafiona muzyka i zabawy. Wszyscy goście podczas wesela bardzo go chwalili. Z czystym sumieniem polecamy każdemu :)
Monika Zabiegło
Monika Zabiegło
2023-08-20
Polecam tego Pana 🔥 Super poprowadził nasze wesele. Jeśli jakichś szczegółów nie dogadaliśmy werbalnie to resztę wyczytał nam w myślach 🤩 Dobrze wyczuwa to co się dzieje na parkiecie a przy tym wszystkim bierze pod uwagę zdanie Pary Młodej. Mnóstwo osób pytało nas o namiary na tego DJ, więc jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to niech się spieszy póki wolny 😉
Just109
Just109
2023-06-28
Świetny sposób poprowadzenia całego przyjęcia weselnego, ogromne wsparcie, duża pomoc i zaangażowanie ❤️ Dziękujemy!
Izabela Marczak
Izabela Marczak
2023-05-18
Paweł jest osobą niezwykle uprzejmą, miłą, opanowaną co bardzo się przydaje na weselu. Na parkiecie jest pełen energii, zaraża wszystkich uśmiechem, goście na weselu go po prostu kochają 🥰 zabawy zawsze ma kreatywne - przed swoim weselem byłam na dwóch innych gdzie Paweł był Dj-em i zawsze było wspaniałe! Polecam z całego serduszka!
Alicja Pająk
Alicja Pająk
2022-10-02
Jeśli ktoś szuka na swoje wesele DJ z klasą, to bez wątpienia w 100% polecam Pana Pawła Walczyka. Zrobił fantastyczne wrażenie, zarówno na nas jak i na naszych Gościach. Bez najmniejszego problemu poradził sobie z naszymi trudnymi oczekiwaniami co do stylu prowadzenia przyjęcia. Wspierał nas przez całą noc, konsultował na bieżąco szczegóły dotyczące wesela. Animacje taneczne zrobiły fantastyczną "robotę"! Goście byli zachwyceni. My jako Para Młoda bawiliśmy się świetnie na parkiecie a Paweł czuwał nad wszystkim i kontrolował sytuację, więc naprawdę polecam oddać wesele w jego doświadczone ręce. Nasze muzyczne preferencje były absolutnie spełnione, czasami miałam wrażenie, że czyta mi w myślach. Jeśli ktoś szuka DJ na swoje wesele nie zastanawiajcie się dłużej, bo wszyscy narzeczeni na naszym weselu chcą go podkraść!
Michał Kamiński
Michał Kamiński
2022-09-24
Najlepszy DJ w Polsce! Zabawa poprowadzona na perfekcyjnym poziomie! Mega kultura, wszyscy goście od najmłodszych do najstarszych Mega zadowoleni !!

Zarezerwuj termin

Tak się składa, że rok ma tylko 365 dni, a czasami 366. A DJ Szanowny jest tylko jeden, choć czasem może się wydawać, że to niemożliwe… W każdym razie zajrzyj do kalendarza i jak najszybciej zarezerwuj termin. Zaklepane to zaklepane!