Moje uszanowanie 🙂

Coraz głośniej na mieście słychać, że bierzecie ślub i z tej okazji organizujecie bibę! Nawet nie wiecie, jak czekam na ten dzień 😎

Zależy mi na tym, żeby dać z siebie wszystko, natomiast potrzebuję od Was więcej szczegółów.

Za chwilę odpowiecie na kilka (no może trochę więcej) pytań. Zanim przystąpicie do odpowiedzi na nie, bardzo proszę żebyście zapoznali się z moimi wskazówkami:

  1. Najpewniej jest wypełniać ten formularz na komputerze. Starałem się, żeby było to wygodne na każdym urządzeniu, ale najbardziej stabilnie działa to na komputerach.
  2. Przy każdym pytaniu po prawej stronie macie podpowiedzi, jakich informacji od Was potrzebuję w danym pytaniu.
  3. Im dokładniej odpowiecie tym lepiej i swobodniej będę mógł prowadzić Wasze przyjęcie. Jak lubicie się rozpisać, a nie wystarczy Wam miejsca na odpowiedź w danym polu PAMIĘTAJCIE, że w ostatnim pytaniu macie możliwość swobodnej wypowiedzi.
  4. W temacie muzyki, możecie przesłać link do listy Waszych sugestii (Spotify/YouTube).
  5. Jeśli w jakimś temacie nie macie swojej sprecyzowanej wizji napiszcie „Zdajemy się na Ciebie”. Możecie być pewni, że dostosuję ten moment do Waszego temperamentu i nastroju gości
  6. Po uzupełnieniu wszystkich pól wygenerujcie plik PDF, który prześlijcie mi w załączniku na kontakt@djszanowny.pl wraz z ewentualnym plikiem mp3/wave z utworem na Wasz pierwszy taniec.

PAMIĘTAJCIE! Gramy do tej samej bramki. Zależy nam na MEGA udanej imprezie, na której Wy i Wasi goście będziecie czuli się swobodnie.

Plan działania, który mi prześlecie jest dla mnie świętością. Dlatego jeśli czegoś nie jesteście pewni, albo obawiacie się któregoś momentu, przed wysłaniem pliku ZADZWOŃCIE (klikając ten numer: 511 991 207). Cały czas jestem dla Was.

P.S. Jeśli przewidujecie jakieś drobne nagrody do konkursów, to przygotujcie proszę ok 16-20 sztuk. Nie chodzi tutaj o coś wyszukanego. Uwierzcie mi, że świetnie się sprawdzają słodkości, małe butelki alkoholu, magnesy na lodówkę itp.

Jeśli nie przewidujecie nagród, to zdajcie się na mnie. Zawsze coś wymyślę 😀

Z muzycznymi pozdrowieniami,

Wasz DJ Szanowny 🙂